Odolné etikety L4773-8

282 Kč / ks 341 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

8 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 192 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

8 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 192 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: trvalé a dlouhodobé značení, vnitřní i venkovní označování předmětů, majetku, výrobků, skladových regálů, palet, kontejnerů atd. Ideální např. pro značení ve vlhkém a prašném prostředí. Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Ostrý tisk, který se nerozmazává a vysoká lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Můžete se spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by došlo k usazování lepidla v tiskárně. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4773

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4773-8 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety, permanentní
Hmotnost: 0.12 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 33,9
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 192
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L4773

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: