Neonové etikety | L6003-25

479 Kč 396 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 675 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva neonově červená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x29,6 mm, 25 listů A4, 675 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva neonově červená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: ideální na označení akčního zboží nebo cen, výstražná značení...prostě jako etikety, které by měly být vidět! Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách po kliknutí na Videa (viz záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Červené neonové samolepící štítky Avery Zweckform L6003-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6003

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6003-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neonové etikety
Hmotnost: 0.272 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 29,6
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 675
Barva: neon červená
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®
Softwarový kód: L6003

Snímatelné etikety Avery Zweckform