Neonové etikety | snímatelné | L6003-25

Neohodnoceno
526 Kč 435 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 675 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva neonově červená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x29,6 mm, 25 archů A4, 675 ks etiket v balení (27 etiket na archu), papírové, snímatelné lepidlo, barva neonově červená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Červeně neonové samolepící etikety Avery Zweckform L6003-25 zajistí maximální viditelnost! Ideální na dočasné nebo měnící se značení akčního zboží, výprodejových a cenových akcí, reklamních materiálů, výstražná značení atd. Etikety se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, ale naopak je lze snadno a čistě odlepit. Na povrchu, ze kterého byla etiketa sejmuta, nezůstanou žádné zbytky lepidla. Ukázka viz Videa (záložka výše)Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Červeně neonové samolepící štítky Avery L6003-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6003.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L6003-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Neonové etikety
Hmotnost: 0.272 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 29,6
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 675
Barva: neon červená
Materiál: papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost | Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost | Obal: obal z recyklovaného materiálu, recyklovatelný
EAN: 4004182608449
Softwarový kód: L6003

Návod k programu Avery Design & Print

Snímatelné etikety Avery Zweckform