Magnetické štítky | J8875-5

526 Kč / ks 636 Kč včetně DPH
Do týdne

5 listů A4, rozměr 50x140 mm, 40 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, s mikroperforací, barva bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5 listů A4, rozměr 50x140 mm, 40 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, s mikroperforací, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: flexibilní a jednoduché označování kovových regálů, magnetických tabulí apod. Vytvořte a vytiskněte si vlastní magnetické štítky během několika minut, za pomoci vlastního počítače a tiskárny. Díky mikroperforaci lze od sebe jednotlivé štítky velice snadno oddělit a lze je libovolně přemisťovat a opětovně používat.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: J8875

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

| POZNÁMKA | Magnetické štítky se vyznačují vyšší hmotností. Před tiskem magnetických štítků na inkoustové tiskárně se proto prosím ujistěte, že je Vaše tiskárna schopna tento materiál zpracovat. Podrobnosti naleznete v návodu k tiskárně.

Avery Zweckform J8875-5 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety & štítky
Hmotnost: 0.47 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 50 x 140
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 5
Počet etiket na archu A4: 8
Počet kusů v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: kov
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: magnetické
Typ tiskárny: inkoustová
Softwarový kód: J8875

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: