Magnetické štítky | J8871-5

649 Kč 536 Kč bez DPH
Do týdne

5 listů A4, rozměr 78x28 mm, 90 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, s mikroperforací, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 78x28 mm, 5 listů A4, 90 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, s mikroperforací, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: flexibilní a jednoduché označování kovových regálů, magnetických tabulí apod. Vytvořte a vytiskněte si vlastní magnetické štítky během několika minut, za pomoci vlastního počítače a tiskárny. Díky mikroperforaci lze od sebe jednotlivé štítky velice snadno oddělit a lze je libovolně přemisťovat a opětovně používat. Potisknutelné magnetické štítky Avery Zweckform J8871-5 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J8871

Anebo si chcete vytvořit vlastní štítky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

| POZNÁMKA | Magnetické štítky se vyznačují vyšší hmotností. Před tiskem magnetických štítků na inkoustové tiskárně se proto prosím ujistěte, že je Vaše tiskárna schopna tento materiál zpracovat. Podrobnosti naleznete v návodu k tiskárně.

Avery Zweckform J8871-5 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 0.47 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety |mm|: 78 x 28
Počet archů A4 v balení: 5
Počet etiket na archu A4: 18
Počet kusů v balení: 90
Barva: bílá
Materiál: kov
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: magnetické
Typ tiskárny: inkoustová
Softwarový kód: J8871