Magnetické štítky | J8867-5

649 Kč 536 Kč bez DPH
Do týdne

5 listů A4, rozměr 210x297 mm, 5 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, barva bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 5 listů A4, 5 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: flexibilní a jednoduché označování kovových regálů, magnetických tabulí apod. Vytvořte a vytiskněte si vlastní magnetické štítky během několika minut, za pomoci vlastního počítače a tiskárny. Díky mikroperforaci lze od sebe jednotlivé štítky velice snadno oddělit a lze je libovolně přemisťovat a opětovně používat. Potisknutelné magnetické štítky Avery Zweckform J8867-5 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: J8867

Anebo si chcete vytvořit vlastní štítky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

| POZNÁMKA | Magnetické štítky se vyznačují vyšší hmotností. Před tiskem magnetických štítků na inkoustové tiskárně se proto prosím ujistěte, že je Vaše tiskárna schopna tento materiál zpracovat. Podrobnosti naleznete v návodu k tiskárně.

Avery Zweckform J8867-5 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 0.47 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 210 x 297 | DIN A4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 5
Počet etiket na archu A4: 1
Počet kusů v balení: 5
Barva: bílá
Materiál: kov
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: magnetické
Typ tiskárny: inkoustová
Softwarový kód: J8867