Lesklé etikety | Inkjet | C6080-10

472 Kč 390 Kč bez DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 63,5x46,6 mm, 150 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x46,6 mm, 10 listů A4, 150 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů a materiálů, samolepících fotografií atd. Vysoká lepivost na různých typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup ve fotokvalitě, který se nerozmazává. Lesklé samolepící Inkjet etikety Avery Zweckform C6080-10 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C6080

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C6080-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Hmotnost: 0.23 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 46,6
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 15
Celkem etiket v balení: 150
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: lesklý
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: C6080