Lesklá bílá samolepící fólie | Inkjet | 2507

2 031 Kč 1 679 Kč bez DPH
Do týdne

50 archů A4 v balení, samolepící PET fólie, tloušťka 0,20 mm, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

formát A4, 50 archů v balení, samolepící PET fólie, tloušťka 0,20 mm, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Bílé samolepící fólie Avery Zweckform 2507 jsou ideální pro tvorbu a tisk vlastních barevných samolepek, samolepících fotografií apod. Samolepící fólie pro inkoustové tiskárny mají speciální fotokvalitní lesklou povrchovou úpravu pro vynikající reprodukci a sytost barev, ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru, zabraňující rozmazávání či stékání inkoustu. Lesklé samolepící fólie Avery 2507 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 2507.

Avery Zweckform 2507 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální fólie
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 50
Barva: bílá
Materiál: polyester, samolepící
Povrch: vysoký lesk
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,20 mm
Druh lepidla: permanentní
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182025079
Softwarový kód: 2507