Bezpečnostní etikety | L6112-20

1 070 Kč / ks 1 295 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, kulaté průměr 40mm, 480 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, kolečka průměr 40 mm, 480 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, kopírka.

Použití: revizní štítky, inspekční štítky, kontrolní plomby, kalibrační údaje, záruční informace, trvalé označení majetku, inventáře, zásob apod. Pokusy o manipulaci s etiketou jsou jasně viditelné, v případě odlepení etikety zůstane na podkladovém materiálu ochranný rastr s výrazným vzorem (šachovnice). Minimální doba pro aplikaci etikety je 8 hodin! Jsou odolné vůči vodě, oleji, nečistotám, natržení a teplotám od -40°C do +80°C. Informace o bezpečnostních etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz výše). Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L6112

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6112-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní (plombovací) etikety
Hmotnost: 0.306 kg
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 40
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6112

Bezpečnostní etikety Avery Zweckform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: