Samolepící jmenovky | Inkjet | J4785-20

697 Kč 576 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 80x50 mm, 200 ks etiket v balení, flexibilní fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: Inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 80x50 mm, 20 listů A4, 200 ks etiket v balení, flexibilní fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: Inkjet.

Použití: vhodné jako samolepící jmenovky na semináře, konference, kongresy, řízení návštěv atp. Etikety jsou vyrobeny z flexibilní fólie a jsou použitelné na textilie všech typů. Bezpečná přilnavost a odnímatelnost bez zanechání stop lepidla a poškození oděvu. Jmenovku lze vyjmout z archu i s částí podkladového papíru, na který ji můžete po ukončení akce opět nalepit a uschovat pro pozdější použití. Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné samolepící jmenovky Avery Zweckform J4785-20 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: J4785

Anebo si chcete vytvořit vlastní jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J4785-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící jmenovky
Hmotnost: 0.372 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 80 x 50
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž etikety: 189 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 10
Celkem etiket v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: fólie
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: J4785