Projektorová fólie | č/b laser | 3563

824 Kč 681 Kč bez DPH
Do týdne

100 archů A4 v balení, mimořádně tepelně stabilní PET fólie, tloušťka 0,13 mm, barva čirá. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 archů A4 v balení, čirá PET fólie, tloušťka 0,13 mm. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Projektorová fólie Avery Zweckform 3563 je ideální na jednoduchou a rychlou přípravu prezentace, školení nebo přednášky pomocí zpětného projektoru. Mimořádně tepelně stabilní polyesterová fólie do projektorů (tloušťka 0,13 mm) má speciální jednostrannou antistatickou povrchovou úpravu pro ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru, zabraňující rozmazávání. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou. Fólie pro zpětné projektory Avery 3563 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny nebo kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3563.

Avery Zweckform 3563 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie pro zpětné projektory
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,13 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182035634
Softwarový kód: 3563