Korespondenční lístky | C32252-25

338 Kč 279 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 148x105 mm, 100 ks v balení, gramáž 170g/m², hrany s mikroperforací, oboustranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 148x105 mm, 25 listů A4, 100 ks v balení, gramáž papíru: 170 g/m², hrany karet s mikroperforací, oboustranný tisk, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: malosériový tisk pozvánek, blahopřání, korespondečních lístků apod. Praktické potisknutelné karty s vysokou gramáží pro různé způsoby použití v domácnosti, v obchodě nebo v kanceláři - vytvořte si je proto sami, podle Vašich představ, jednoduše z pohodlí domova nebo kanceláře. Hrany karet s velmi jemnou mikroperforací, díky které od sebe jednotlivé karty velice snadno oddělíte. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Potisknutelné kartoteční karty Avery Zweckform C32252-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32252

Anebo si chcete vytvořit vlastní štítky, pozvánky či jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32252-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní potiskutelné karty a štítky
Hmotnost: 0.37 kg
Rozměr: 148 x 105 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 170 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32252