Zásuvné štítky na hřbet pořadačů C32267-25

Kód: C32267-25
236 Kč / ks 286 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 54x190 mm, 125 ks štítků v balení, gramáž 170g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, rozměr 54 x 190 mm, 125 ks štítků v balení, gramáž papíru 170 g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.
 
Použití: dodejte Vašim pořadačům jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Vhodné na pořadače zn. Leitz, Elba atd. Okraje s mikroperforací zajišťují čisté oddělování. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírky.
 

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: C32267

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní etikety a štítky na pořadače
Hmotnost: 0.34 kg
Rozměr v mm (š x v): 54 x 190
Formát: A4
Gramáž papíru (g/m²): 170
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 125
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: C32267

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: