Ultra odolné etikety L7911-40

Kód: L7911-40
753 Kč / ks 911 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

40 listů A4, rozměr 45,7x21,2 mm, 1920 ks etiket v balení, odolná PE fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 40 listů, rozměr 45,7 x 21,2 mm, 1920 ks etiket v balení, extrémně odolná a pružná polyetylenová fólie, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá.
Extrémně odolné etikety do těch nejnáročnějších podmínek. Velmi silná přilnavost i na ''problematických'' površích. Etikety jsou omyvatelné, odolné vůči mnoha druhům ředidel a čistícím prostředkům, mořské vodě, nečistotám, mastnotě, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C.
Použití: pro značení v oblasti výroby a skladování, popis kontejnerů, označování výrobků, apod.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7911

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultra odolné PE etikety
Hmotnost: 0.722 kg
| Rozměr etikety v mm (š x v) |: 45,7 x 21,2
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 48
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket v balení: 1920
Barva: bílá
Povrch: matný
Materiál: PE fólie
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: extrémní odolnost
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, kopírka
Softwarový kód: L7911

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: