Transparentní etikety pro Inkjet J8563-25

Kód: J8563-25
558 Kč / ks 675 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 99,1x38,1 mm, 350 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, rozměr 99,1 x 38,1 mm, 350 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: inkjet.

Použití: jako prvotřídní adresní nebo označovací etikety, po nalepení téměř neviditelné. Se systémem QuickPEEL™ pro snadnější a rychlejší odlepení etiket z archu. Naše transparentní etikety jsou odolné vůči vodě, mastnotě, znečištění, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: J8563

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Transparentní etikety
Hmotnost: 0.337 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 99,1 x 38,1
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 14
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket v balení: 350
Barva: transparentní (mléčná)
Povrch: matný
Materiál: PET fólie
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: odolnost, QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Softwarový kód: J8563

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: