Revizní štítky | snímatelné | L7804-10

511 Kč 422 Kč bez DPH
Do týdne

10 listů A4, kolečka průměr 30 mm, 240 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

kolečka průměr 30 mm, 10 listů A4, 240 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: revizní štítky, inspekční štítky, kontrolní plomby, kalibrační údaje, záruční informace, značení majetku, inventáře, zásob apod. Silná přilnavost a snadné sejmutí etikety bez zanechání zbytků lepidla. Jsou odolné vůči špíně, mastnotě, vodě, roztržení, UV záření a teplotám od -20 do +80°C. Informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Snímatelné revizní štítky Avery Zweckform L7804-10 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé a barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7804

Anebo si chcete vytvořit vlastní štítky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L7804-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspekční / revizní štítky
Hmotnost: 0.193 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 30
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 240
Barva: bílá
Materiál: polyester
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Specialita: vysoká odolnost
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: L7804

Snímatelné etikety Avery Zweckform