Revizní štítky | snímatelné | L7803-10

419 Kč / ks 507 Kč včetně DPH
Do týdne

10 listů A4, kolečka průměr 20 mm, 480 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 listů A4, kolečka průměr 20 mm, 480 ks etiket v balení, odolná samolepící polyesterová fólie, snímatelné, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: revizní štítky, inspekční štítky, kontrolní plomby, kalibrační údaje, záruční informace, značení majetku, inventáře, zásob apod. Silná přilnavost a snadné sejmutí etikety bez zanechání zbytků lepidla. Jsou odolné vůči špíně, mastnotě, vodě, roztržení, UV záření a teplotám od -20 do +80°C. Informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz výše). Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, čímž nedochází k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7803

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7803-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspekční / revizní štítky
Hmotnost: 0.193 kg
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 20
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 48
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: polyester
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Specialita: vysoká odolnost
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Softwarový kód: L7803

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: