Revizní štítky | snímatelné | L7803-10

511 Kč 422 Kč bez DPH
Do týdne

10 listů A4, kolečka průměr 20 mm, 480 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

kolečka průměr 20 mm, 10 listů A4, 480 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: revizní štítky, inspekční štítky, kontrolní plomby, kalibrační údaje, záruční informace, značení majetku, inventáře, zásob apod. Silná přilnavost a snadné sejmutí etikety bez zanechání zbytků lepidla. Jsou odolné vůči špíně, mastnotě, vodě, roztržení, UV záření a teplotám od -20 do +80°C. Informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Samolepící revizní štítky Avery Zweckform L7803-10 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé a barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7803

Anebo si chcete vytvořit vlastní štítky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7803-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspekční / revizní štítky
Hmotnost: 0.193 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: ∅ 20
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 48
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: polyester
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Specialita: vysoká odolnost
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Softwarový kód: L7803

Snímatelné etikety Avery Zweckform