Odolné etikety, snímatelné L4774REV-8

282 Kč / ks 341 Kč včetně DPH
Do týdne

8 listů A4, rozměr 99,1x139 mm, 32 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 8 listů, rozměr 99,1 x 139 mm, 32 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné, zaoblené rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: dočasné vnitřní i venkovní značení předmětů, majetku, výrobků, měnících se informací při skladování atd. Počasí odolné snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz výše). Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4774

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4774REV-8 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety, snímatelné
Hmotnost: 0.191 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 139 | cca A6
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket na archu A4: 4
Počet etiket v balení: 32
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L4774

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: