Odolné etikety | snímatelné | L4773REV-8

358 Kč 296 Kč bez DPH
Do týdne

8 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 192 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x33,9 mm, 8 listů A4, 192 ks etiket v balení, polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: dočasné vnitřní i venkovní značení předmětů, majetku, výrobků, měnících se informací při skladování atd. Počasí odolné snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz záložka výše). Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Snímatelné odolné etikety Avery Zweckform L4773REV-8 jsou vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L4773

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4773REV-8 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | snímatelné
Hmotnost: 0.191 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 33,9
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 192
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L4773

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)