Etikety na pořadače | snímatelné | L6060REV-20

273 Kč 226 Kč bez DPH
Do týdne

30 listů A4, rozměr 34x192 mm, 240 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 34x192 mm, 30 listů A4, 240 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Snímatelné etikety na pořadače Avery Zweckform L6060REV-20 dodají Vaší kanceláři jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Krátký formát je vhodný pro úzké pořadače značek Elba, Falken, Biella, Mehle atd. Etikety jsou 100% zcela neprůhledné a kompletně zakryjí starý text nebo etiketu. Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, přičemž se dají snadno, bez zanechání žádných zbytků lepidla, odlepit. Ukázka viz Videa (záložka výše). Novinka! Unikátní technologie Ultragrip usnadňuje tisk jako nikdy předtím. 3D strukturovaný povrch na zadní straně archu perfektně navede etikety do tiskárny. Výsledkem je naprosto přesný průjezd bez uvíznutí či podání více listů najednou. Bezproblémový chod laserových tiskáren je testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Ukázka viz Videa (záložka výše). Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro-Clean-Technology), který zabraňuje usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Snímatelné štítky na pořadače Avery Zweckform L6060REV-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6060

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety či štítky na pořadače ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy! Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform L6060REV-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na pořadače
Hmotnost: 0.322 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety |mm|: 34 x 192
Počet archů A4 v balení: 20 + 10 zdarma
Počet etiket na archu A4: 8
Celkem etiket v balení: 240
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Specialita: neprůhledné, Ultragrip technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®, Made in Germany
Softwarový kód: L6060

Snímatelné etikety na pořadače Avery Zweckform

Technologie Ultragrip od Avery Zweckform