Etikety na složky L7632-25

Kód: L7632-25
465 Kč / ks 563 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 35,6x16,9 mm, 2000 ks etiket v balení, papírové, parmanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, rozměr 35,6 x 16,9 mm, 2000 ks etiket v balení, papírové, parmanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: přehledné značení v kanceláři, obchodě, průmyslu i domácnosti. Spolehlivá lepivost na různých typech povrchů. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírky.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7632

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety & štítky
Hmotnost: 0.3 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 35,6 x 16,9
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 80
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket v balení: 2000
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: L7632

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: