Samolepící etikety A5 6135

563 Kč / ks 681 Kč včetně DPH
Do týdne

200 listů A5, rozměr 210x148 mm, 200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, spodní násek, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A5, 200 listů, rozměr 210 x 148 mm, 200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, se splitem (násek na rubu), ostré rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: univerzální - do kanceláře, obchodu, průmyslu i domácnosti. Vyšší kvalita: o 55% větší přilnavost na všech běžných površích oproti předchozímu standardu a čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabrání výtoku lepidla zpoza etiket a ochrání Vaši tiskárnu před poškozením a to i u laserového tisku při teplotách až 200°C. Novinka 2019! Nyní s inovativní technologií ultragrip, která zaručuje bezchybné sejmutí archu tiskárnou a následný tisk bez zasekávání. Bližší informace o této novince po kliknutí na Videa (viz výše). Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: 6135

Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky či samolepky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform 6135 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety A5 - bílé
Hmotnost: 0.991 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 210 x 148 | DIN A5
Formát: 210 x 148 mm | DIN A5
Počet archů A5 v balení: 200
Počet etiket na archu A5: 1
Počet etiket v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: 6135

Představení nové technologie Ultragrip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: