Samolepící etikety A5 6134

Kód: 6134
563 Kč / ks 681 Kč včetně DPH
Vyprodáno

200 listů A5, rozměr 105x148 mm, 400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A5, 200 listů, rozměr 105 x 148 mm, 400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, ostré rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: univerzální - do kanceláře, obchodu, průmyslu i domácnosti. Lepší kvalita: o 55% větší přilnavost na všech běžných površích oproti předchozímu standardu. 100% kompatibilní se všemi standardními typy tiskáren a kopírek. Novinka 2019! Nyní s inovativní technologií ultragrip, která zaručuje bezchybné sejmutí archu tiskárnou a následný tisk bez zasekávání. Bezpečnostní okraj QCT navíc zabraňuje výtoku lepidla zpoza etiket a tím chrání Vaši tiskárnu před poškozením.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: 6134

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety A5 - bílé
Hmotnost: 0.991 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 105 x 148 | DIN A6
Formát: 210 x 148 mm | DIN A5
Počet archů A5 v balení: 200
Počet etiket na archu A5: 2
Počet etiket v balení: 400
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: 6134

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: