Samolepící etikety A5 6134

Kód: 6134
563 Kč / ks 681 Kč včetně DPH
Do týdne

200 listů A5, rozměr 105x148 mm, 400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A5, 200 listů, rozměr 105 x 148 mm, 400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, ostré rohy, barva bílá.
Lepší kvalita: o 55% větší přilnavost na všech běžných površích oproti předchozímu standardu. 100% kompatibilní se všemi standardními typy tiskáren a kopírek.
Použití: univerzální - do kanceláře, obchodu, průmyslu i domácnosti.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: 6134

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety A5, permanentní
Hmotnost: 0.991 kg
| Rozměr etikety v mm (š x v) |: 105 x 148 - DIN A6
Formát: A5
Počet etiket na archu A5: 2
Počet archů A5 v balení: 200
Počet etiket v balení: 400
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: 6134

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: