Recyklované samolepící etikety LR3475

563 Kč / ks 681 Kč včetně DPH
Do týdne

100 listů A4, rozměr 70x36 mm, 2400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 100 listů, rozměr 70 x 36 mm, 2400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, ostré rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: univerzální - do kanceláře, obchodu, průmyslu i domácnosti. Používejte produkty šetrné k životnímu prostředí! Etikety i obal jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného, vodou ředitelného lepidla. Certifikováno standardem Modrý anděl. Zaručený tisk bez zasekávání, žádné zbytky lepidla v tiskárně. U laserových tiskáren je bezproblémový chod dokonce testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: 3475

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform LR3475 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety A4 - bílé, permanentní
Hmotnost: 1.033 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 70 x 36
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket na archu A4: 24
Počet etiket v balení: 2400
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: TÜV SÜD, Modrý Anděl
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC, vyrobeno z recyklovaného materiálu
Softwarový kód: 3475

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: