Recyklované etikety na balíky LR7167-100

Kód: LR7167-100
787 Kč / ks 952 Kč včetně DPH
Do týdne

100 listů A4, rozměr 199,6x289,1 mm, 100 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 100 listů, rozměr 199,6 x 289,1 mm, 100 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: ideální pro tisk adres na zásilky, balíky apood. Se systémem QuickPEEL™ pro snadnější a rychlejší odlepení etiket z archu. Etikety i obal jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného lepidla. Certifikováno standardem Modrý anděl. Vhodné pro všechny běžné typy laserových tiskáren.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7167

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 1.033 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 199,6 x 289,1 - A4
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 1
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová
Softwarový kód: L7167

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: