Přírodní hnědé kulaté etikety L7106-25

Kód: L7106-25
263 Kč / ks 318 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)

25 listů A4, kolečka průměr 60 mm, 300 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva natur hnědá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, kolečka průměr 60 mm, 300 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva natur hnědá.
Použití: pro označení zboží nebo výrobků. Stylové etikety vzhledu přírodní hnědého kartonu, nejenže vypadají přirozeně, ale jsou vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.
 

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7106

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní hnědé etikety
Hmotnost: 0.37 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): ∅ 60
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 12
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket v balení: 300
Barva: hnědá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: L7106

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: