Papírové jmenovky | sada vč. obalů | 4834

Doprodej
276 Kč / ks 334 Kč včetně DPH
Skladem (6 ks)

3 listy A4, rozměr 148x105 mm, 12 ks jmenovek v balení, gramáž 170 g/m², hrany s mikroperforací, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka. Sada dále obsahuje 10 ks průhledných plastových obalů a 10 ks šňůrek na krk s karabinkou (další papírové jmenovky si můžete objednat pod číslem C32252-25).

Detailní informace

Detailní popis produktu

3 listy A4, rozměr 148x105 mm, 12 ks jmenovek v balení, gramáž 170 g/m², oboustranný tisk, hrany s mikroperforací, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka. Sada dále obsahuje 10 ks průhledných plastových obalů a 10 ks šňůrek na krk s karabinkou (další papírové jmenovky si můžete objednat pod číslem C32252-25).

Použití: Vhodné jako jmenovky na semináře, konference, kongresy, řízení návštěv atp. Jmenovky si můžete z obou stran potisknout na všech běžných tiskárnách nebo popsat ručně, dáte jmenovku do obalu a pak už jen připevníte hostům na oblečení nebo dáte kolem krku. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Velice jemná mikroperforace pro snadné vyjmutí jmenovek z archu.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: C32252

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform 4834 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové jmenovky | sady vč. obalů
Hmotnost: 0.438 kg
Rozměr: 148 x 105 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž papíru: 170 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 3
Počet kusů v balení: 12 + 10
Barva: bílá, čirá
Materiál: karton, plast
Povrch: matný
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: včetně obalů
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bez PVC
Softwarový kód: C32252

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: