Papírové jmenovky | sada vč. obalů | 4822

548 Kč 453 Kč bez DPH
Do týdne

4 listy A4, rozměr 60x90 mm, 32 ks jmenovek v balení, gramáž 190 g/m², hrany s mikroperforací, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka. Sada dále obsahuje 25 ks průhledných plastových obalů s klispem (stejné papírové jmenovky si můžete objednat pod číslem L4728-20).

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 60x90 mm, 4 listy A4, 32 ks jmenovek v balení, gramáž papíru 190 g/m², oboustranný tisk, hrany s mikroperforací, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka. Sada dále obsahuje 25 ks průhledných plastových obalů s klispem (stejné papírové jmenovky si můžete objednat pod číslem L4728-20).

Použití: Vhodné jako jmenovky na semináře, konference, kongresy, řízení návštěv atp. Jmenovky si můžete z obou stran potisknout nebo popsat ručně, dáte jmenovku do plastového obalu a pak už jen připevníte hostům na oblečení. Velice jemná mikroperforace pro snadné vyjmutí jmenovek z archu. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné papírové jmenovky Avery Zweckform 4822 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: 4822

Anebo si chcete vytvořit vlastní jmenovky nebo různé štítky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform 4822 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové jmenovky | sady vč. obalů
Hmotnost: 0.588 kg
Rozměr: 60 x 90 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 190 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 4
Počet kusů v balení: 32 + 25
Barva: bílá, čirá
Materiál: karton, plast
Povrch: matný
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: včetně obalů
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bez PVC
Softwarový kód: 4822