Odolné etikety | L6105-8

351 Kč / ks 290 Kč bez DPH
Do týdne

8 listů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 216 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva žlutá. Typ tiskárny: č/b laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x29,6 mm, 8 listů A4, 216 ks etiket v balení, polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva žlutá. Typ tiskárny: č/b laser, kopírka.

Použití: trvalé a dlouhodobé značení, vnitřní i venkovní označování předmětů, majetku, výrobků, skladových regálů, palet atd. Ideální např. pro značení ve vlhkém a prašném prostředí. Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Vysoká lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Odolné polyesterové samolepky Avery Zweckform L6105-8 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L6105

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6105-8 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | permanentní
Hmotnost: 0.191 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 29,6
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 216
Barva: žlutá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6105