Obaly na DVD | L7436-25

264 Kč 218 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 273x183 mm, 25 ks obalů v balení, papírové, gramáž 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 273x183 mm, 25 listů A4, 25 ks obalů v balení, papírové, gramáž papíru 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: na standardní rozměr plastové krabičky na DVD. Ať už pro Vaše obchodní partnery nebo přátele či rodinu - s našimi přebaly na DVD vytvoříte během chvilky originální obal na DVD s profesionálním vzhledem. Přední i zadní strana přebalu na jednom listu. Okraje a ohyby s mikroperforací, zajišťující čisté oddělování a snadné ohýbání. Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné přebaly na DVD Avery Zweckform L7436-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7436

Anebo si chcete vytvořit vlastní obaly na DVD ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7436-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na CD a DVD
Hmotnost: 0.304 kg
Rozměr: 273 x 183 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 170 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: L7436