Neonové etikety L6005-25

Kód: L6005-25
380 Kč / ks 460 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 210x297 mm, 25 ks etiket v balení, papírové, snímatelné, barva neonově červená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, rozměr 210x297 mm, 25 ks etiket v balení, papírové, snímatelné, barva neonově červená.
Ideální např. na akční zboží, výstražná značení, prostě jako etikety, které by měly být vidět. Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Vhodné na běžně používané povrchy jako lepenka, sklo, kov, plast.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L6005

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neonové etikety
Hmotnost: 0.27 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 210 x 297 - DIN A4
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 1
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket v balení: 25
Barva: neon červená
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, kopírka
Softwarový kód: L6005

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: