Lesklé etikety na CD pro Inkjet C6074-20

546 Kč / ks 661 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, průměr 117 mm (vnitřní 41 mm), 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, průměr 117 mm (vnitřní 41 mm ClassicSize), 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: profesionální značení Vašich CD nebo DVD nosičů. Chcete Vašim kamarádům nebo příbuzným vytvořit vlastní originální CD? Nebo hledáte řešení, jak co nejlépe označit firemní CD logem firmy tak, aby vypadalo profesionálně? Naše etikety na CD jsou v těchto případech prefektním řešením! Etikety jsou vyrobeny z lesklého papíru pro tisk ve fotokvalitě a ze 100% neprůhledného materiálu, který spolehlivě překryje staré popisky s vyjímkou průhledného středu CD. Snadné a přesné nalepení etikety díky dvěma praktickým úchytům. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k poškozování tiskárny usazováním lepidla a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: C6074

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C6074-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na CD/DVD
Hmotnost: 0.43 kg
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 117
Vnitřní průměr: ClassicSize 41 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: lesklé
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: C6074

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: