Lesklé etikety na CD | Inkjet | C6074-20

689 Kč 569 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, průměr 117 mm (vnitřní 41 mm), 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

průměr 117 mm (vnitřní 41 mm), 20 listů A4, 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: profesionální značení Vašich CD nebo DVD nosičů. Chcete Vašim kamarádům nebo příbuzným vytvořit vlastní originální CD? Nebo hledáte řešení, jak co nejlépe označit firemní CD logem firmy tak, aby vypadalo profesionálně? Naše etikety na CD jsou v těchto případech perfektním řešením! Etikety jsou vyrobeny z lesklého papíru pro tisk ve fotokvalitě. Snadné a přesné nalepení etikety díky dvěma praktickým úchytům. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Lesklé samolepící etikety na CD nebo DVD Avery Zweckform C6074-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C6074

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety na CD nebo DVD ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C6074-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na CD/DVD
Hmotnost: 0.43 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety |mm|: ∅ 117
Vnitřní průměr: ClassicSize 41 mm
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: lesklé
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: C6074