Lesklé etikety pro Inkjet C6081-10

Kód: C6081-10
374 Kč / ks 453 Kč včetně DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 88,9x63,5 mm, 80 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 10 listů, rozměr 88,9 x 63,5 mm, 80 ks v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva lesklá bílá.
Použití: profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů, tisku fotografií atd.
Typ tiskárny: inkjet.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: C6081

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Hmotnost: 0.23 kg
| Rozměr etikety v mm (š x v) |: 88,9 x 63,5
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 8
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket v balení: 80
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Softwarový kód: C6081

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: