Lesklé etikety L7765-40

Kód: L7765-40
840 Kč / ks 1 016 Kč včetně DPH
Do týdne

40 listů A4, rozměr 99,1x67,7 mm, 320 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 40 listů, rozměr 99,1 x 67,7 mm, 320 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů a materiálů, samolepících fotografií atd. Ostrý tisk, který se nerozmazává a vysoká lepivost na různých typech povrchů. Vhodné pro všechny běžné černobílé a barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7765

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Hmotnost: 0.469 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 99,1 x 67,7 - A7
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 8
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket v balení: 320
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová
Softwarový kód: L7765

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: