Čiré etikety | L7780-25

572 Kč / ks 692 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

25 listů A4, kolečka průměr 40 mm, 600 ks etiket v balení, lesklá PET fólie, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, kolečka průměr 40 mm, 600 ks etiket v balení, lesklá odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: tyto jedinečné Crystal Clear™ etikety jsou vyrobeny z lesklého, čirého materiálu, poskytující jedinečný a luxusní vzhled Vašim výrobkům, zboží, kancelářskému vybavení atd. Vhodné na sklo, leštěné povrchy, plast i kov, po nalepení téměř neviditelné. Jsou odolné proti vodě, mastnotě, natržení, znečištění a teplotám od -20°C do +80°C. Ostrý tisk, který se nerozmazává a vysoká lepivost na různých typech povrchů. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k poškozování tiskárny usazováním lepidla. Vhodné pro všechny běžné černobílé a barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7780

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7780-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čiré etikety
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 40
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 600
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrch: lesklý
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L7780

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: