Barevný papír | krémový | 2915

84 Kč / ks 102 Kč včetně DPH
Do týdne

formát A4, 50 listů v balení, gramáž 120g/m², matný povrch, barva krémová. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

formát A4, 50 listů v balení, gramáž papíru 120 g/m², matný povrch, barva krémová. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: akce, korespondence, jídelní nebo nápojové lístky, pozvánky atd. Univerzální, velmi kvalitní papír krémové barvy s vysokou gramáží a matným povrchem. Papír krémové barvy Avery Zweckform 2915 je vhodný pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: 2915

Avery Zweckform 2915 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Papíry
Hmotnost: 0.5 kg
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž papíru: 120 g/m²
Počet archů A4 v balení: 50
Barva: krémová
Povrch: matný
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: 2915