Etikety na závěsné pořadače L4756-25

Kód: L4756-25
217 Kč / ks 263 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 34x297 mm, 125 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, rozměr 34 x 297 mm, 125 ks etiket v balení, papírové, neprůhledné, permanentní lepidlo, barva bílá.
Vhodné na pořadače zn. Leitz, Elba, Falken.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4756

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní etikety a štítky na pořadače
Hmotnost: 0.326 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 34 x 297
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 5
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket v balení: 125
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: neprůhledné
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: L4756

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: