Etikety na pořadače s letopočtem L4761J18-20

Kód: L4761J18-20
217 Kč / ks 263 Kč včetně DPH
Vyprodáno

20 listů A4, rozměr 61x192 mm, 80 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá, letopočet 2018. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 20 listů, rozměr 61 x 192 mm, 80 ks etiket v balení, papírové, neprůhledné, permanentní lepidlo, barva bílá. S předtištěným letopočtem 2018.
Vhodné na pořadače např. zn. Leitz, Elba, Mehle, Bene, Biella.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4761J

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety & štítky
Hmotnost: 0.321 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 38 x 192
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 4
Počet etiket v balení: 80
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: neprůhledné
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: L4761J

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: