Etikety na DVD | L7860-20

374 Kč 309 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, průměr 117 mm (vnitřní 17 mm), 40 ks etiket v balení, fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

průměr 117 mm (vnitřní 17 mm), 20 listů A4, 40 ks etiket v balení, fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: profesionální značení Vašich DVD nosičů. Chcete Vašim kamarádům nebo příbuzným vytvořit vlastní originální DVD? Nebo hledáte řešení, jak co nejlépe označit firemní DVD logem firmy tak, aby vypadalo profesionálně? Naše etikety na DVD jsou v těchto případech perfektním řešením! Vysoce kvalitní materiál s bezpečnostní perforací, který absorbuje pnutí během tepelné zátěže při průchodu tiskárnou a minimalizuje kroucení etikety (předchází tepelné zátěži na etiketu v přehrávači). Snadné a přesné nalepení etikety díky dvěma praktickým úchytům. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Samolepící etikety na DVD Avery Zweckform L7860-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7860

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety na DVD ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7860-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 0.232 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: ∅ 117
Vnitřní průměr: SuperSize 17 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: fólie
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: L7860