Etikety na DVD | L7860-20

296 Kč / ks 358 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, průměr 117 mm (vnitřní 17 mm), 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, průměr 117 mm (vnitřní 17 mm SuperSize), 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: profesionální značení Vašich DVD nosičů. Chcete Vašim kamarádům nebo příbuzným vytvořit vlastní originální DVD? Nebo hledáte řešení, jak co nejlépe označit firemní DVD logem firmy tak, aby vypadalo profesionálně? Naše etikety na DVD jsou v těchto případech prefektním řešením! Vysoce kvalitní materiál s bezpečnostní perforací, který absorbuje pnutí během tepelné zátěže při průchodu tiskárnou a minimalizuje kroucení etikety (předchází tepelné zátěži na etiketu v přehrávači). Etikety jsou vyrobeny ze 100% neprůhledného materiálu, který spolehlivě překryje staré popisky včetně průhledného středu DVD. Snadné a přesné nalepení etikety díky dvěma praktickým úchytům. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k poškozování tiskárny usazováním lepidla a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7860

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7860-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety & štítky
Hmotnost: 0.232 kg
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 117
Vnitřní průměr: SuperSize 17 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L7860

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: