Etikety na balíky | Inkjet | J8165-25

380 Kč 314 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 99,1x67,7 mm, 200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x67,7 mm, 25 listů A4, 200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Inkjet etikety na balíky Avery Zweckform J8165-25 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální jako adresní etikety, štítky na zásilky, přepravní štítky pro přepravní společnosti apod. Etikety jsou vyrobeny se speciální rychleschnoucí povrchovou úpravou QuickDry™. Vysoká lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro-Clean-Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bílé samolepící adresní štítky Avery Zweckform J8165-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J8165.

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform J8165-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.35 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 67,7 | cca A7
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 8
Celkem etiket v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®
Softwarový kód: J8165