Etikety na balíky 8017-300 (PPL, DPD, UPS, ČP..)

Kód: 8017-300
745 Kč / ks 901 Kč včetně DPH
Do týdne

300 listů A4, rozměr 99,1x143,5 mm, 1200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 300 listů, rozměr 99,1 x 143,5 mm, 1200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: Ideální jako adresní etikety nebo jako štítky na zásilky, přepravní štítky pro přepravní společnosti PPL, UPS, DPD, Česká pošta, atd. Cenově atraktivní 300 listové balení v osvědčené kvalitě značky Avery Zweckform. Speciálně vyvinuté lepidlo pro co nejlepší přilnavost ke všem běžným obalovým materiálům. Jasně bílý hlazený papír zaručuje vizuálně ostrý výsledek tisku. Vhodné pro všechny standardní laserové a inkoustové tiskárny a kopírky.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: 8017-300

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 3.06 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 99,1 x 143,5
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 4
Počet archů A4 v balení: 300
Počet etiket v balení: 1200
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: 8017-300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: