Bílé odolné etikety L4774-8

Kód: L4774-8
282 Kč / ks 341 Kč včetně DPH
Do týdne

8 listů A4, rozměr 99,1x139 mm, 32 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 8 listů, rozměr 99,1 x 139 mm, 32 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá.
Použití: vnitřní i venkovní označování předmětů, majetku, skladových regálů, palet, kontejnerů atd. Vhodné do extrémních podmínek. Jsou odolné vůči roztržení, vodě, mastnotě, nečistotám, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4774

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety, permanentní
Hmotnost: 0.191 kg
| Rozměr etikety v mm (š x v) |: 99,1 x 139 - A6
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 4
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket v balení: 32
Barva: bílá
Povrch: matný
Materiál: PET fólie
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: vysoká odolnost
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, kopírka
Softwarový kód: L4774

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: