Barevné samolepící etikety L6032-20

Kód: L6032-20
263 Kč / ks 318 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 480 ks etiket v balení, papírové, snímatelné, barva modrá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 20 listů, rozměr 63,5 x 33,9 mm, 480 ks etiket v balení, papírové, snímatelné, zaoblené rohy, barva modrá.
Použití: pro dočasné označování, snímatelné etikety bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Vhodné na běžně používané povrchy jako lepenka, sklo, kov, plast.
Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L6032

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety & štítky
Hmotnost: 0.266 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 63,5 x 33,9
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 24
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket v balení: 480
Barva: modrá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Softwarový kód: L6032

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: