Barevné samolepící etikety | 3459

897 Kč 741 Kč bez DPH
Do týdne

100 listů A4, rozměr 105x148 mm, 400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva žlutá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 105x148 mm, 100 listů A4, 400 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva žlutá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: tematické barevné rozlišování, barevné označování dokumentů, složek, výrobků, zboží atd. Naše barevné etikety se vyznačují vysokou lepivostí na různých typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Barevné samolepící etikety Avery Zweckform 3459 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: 3459

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform 3459 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety | barevné
Hmotnost: 1.102 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 105 x 148 | DIN A6
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 400
Barva: žlutá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: 3459