Super lepivé etikety | L7873-20

288 Kč 238 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

20 listů A4, rozměr 45,7x21,2 mm, 960 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 45,7x21,2 mm, 20 listů A4, 960 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Velmi silně lepivé etikety Avery Zweckform L7873-20 určené do vnitřních prostor, které drží dvakrát silněji než běžné papírové etikety. Spolehlivá přilnavost na vlhké, teplé, studené i nerovnoměrné, drsné nebo prašné povrchy při různých teplotách. Vhodné na interiérové značení v oblasti průmyslu, výroby, skladování atd. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Super lepivé samolepící štítky Avery L7873-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7873

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Vyrobeno v Německu.

Super lepivé etikety Avery Zweckform L7873-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super lepivé etikety - papírové
Hmotnost: 0.325 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 45,7 x 21,2
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 48
Celkem etiket v balení: 960
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®, Made in Germany
Softwarový kód: L7873