Antimikrobiální etikety | L8013-10

Novinka
425 Kč 351 Kč bez DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 105x148 mm, 40 ks etiket v balení, odolná transparentní PET fólie, permanentní lepidlo. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 105x148 mm, 10 listů A4, 40 ks etiket v balení, transparentní polyesterová fólie, permanentní lepidlo. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: tyto inovativní etikety odstraňují 99,9% všech virů, bakterií a choroboplodných zárodků a jsou dokonalým a bezpečným doplňkem každé rutiny čištění. Za tímto účelem jednoduše nalepte antimikrobiální etikety na povrchy, kterých se často dotýkáte, např. dveře, vypínače, kliky, kování, madla, pultové plochy, madla na nákupních vozících, knoflíky výtahu a mnoho dalšího. Takže na všechny hladké povrchy, kterých se dotkne mnoho lidí. Před nalepením by měl být povrch očištěn. Povrch etiket je ošetřen antimikrobiálním lakem, který spolehlivě odstraní 99,9% všech virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Antimikrobiální účinek je aktivován viditelným světlem a kyslíkem. Aktivní látka byla klinicky testována a ověřena nezávislými instituty v souladu s ISO 22196  (mod.). Garantovaný účinek po dobu 1 roku. Etikety jsou zdravotně nezávadné, protože jsou vyráběny bez použití nanočástic nebo toxických biocidů, jsou odolné vůči čistícím a dezinfekčním prostředkům, vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Jak antimikrobiální etikety fungují a jaké mají využití, uvidíte v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Samolepící etikety s antimikrobiálním povrchem Avery Zweckform L8013-10 jsou vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje. Etiketu také můžete nastříhat na požadovanou velikost bez ztráty účinnosti.

| POZNÁMKA | Je-li to možné, vyhněte se celoplošnému potisku etiket, aby toner nezakryl antimikrobiální povrch etiket a nezapříčinil zhoršení účinku. Tento produkt nebyl dosud výslovně testován v souvislosti s virem COVID-19. Byl však testován proti ostatním členům stejné skupiny lidských koronavirů (ISO 21702 Human Corona Virus NL63) s podobnými buněčnými strukturami a ukázalo se, že je vysoce účinný. Účinnost proti virům H1N1 byla potvrzena nezávislými laboratořemi.

Avery Zweckform L8013-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 0.163 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 105 x 148 | DIN A6
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž etikety: 70 g/m²
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 40
Barva: transparentní
Materiál: polyester
Povrch: antimikrobiální
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Softwarový kód: L8013

Antimikrobiální etikety Avery Zweckform