Adresní etikety pro Inkjet J4791-25

Kód: J4791-25
301 Kč / ks 364 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 45,7x21,2 mm, 1200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 25 listů, rozměr 45,7 x 21,2 mm, 1200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá.
Použití: např. tisk zpátečních adres na obálky. Etikety jsou vyrobeny speciální technologií QuickDry™ - rychleschnoucí tisk bez rozmazávání.
Typ tiskárny: inkjet.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: J4791

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.35 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 45,7 x 21,2
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 48
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket v balení: 1200
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Softwarový kód: J4791

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: