Adresní etikety L7160-250

Kód: L7160-250
967 Kč / ks 1 170 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

250 listů A4, rozměr 63,5x38,1 mm, 5250 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 250 listů, rozměr 63,5 x 38,1 mm, 5250 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: ideální pro tisk adres na veškeré obálky C6. Se systémem QuickPEEL™ pro snadnější a rychlejší odlepení etiket z archu.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7160

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše).

Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 2.5 kg
|Rozměr etikety v mm (š x v): 63,5 x 38,1
Formát: A4
Počet etiket na archu A4: 21
Počet archů A4 v balení: 250
Počet etiket v balení: 5250
Barva: bílá
Materiál: papír
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová
Softwarový kód: L7160

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: